Automatyka bram

Oferta

Kasy fiskalne

Przykładowe kasy i drukarki fiskanlne dostepne w naszej ofercie

Na kasy fiskalne FAREX do 31.03.2011 obowiązuje dodatkowy rabat 4%.

W celu ustalenia ceny, dostępności oraz czasu realizacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Elzab NANO E

Najnowsza przenośna kasa fiskalna ELZAB: małe wymiary – ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne. Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią

FAREX PERŁA

Perła to idealna kasa do zastosowań mobilnych. Jest mała i lekka, mieści się w schowku samochodowym. Bez ładowania pozwala na obsługę 800 Klientów i wystawienie 800 paragonów. W każdej chwili może być doładowana dzięki samochodowej ładowarce (opcja). Sam mechanizm drukujący WinsPu ma olbrzymią trwałość pozwalającą na 50 km wydruków – około 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy. Perła może pracować w trudnych warunkach (także mokrych i brudnych), dzięki hermetycznej, dotykowej klawiaturze. A jednoliniowy wyświetlacz zapewnia duże i czytelne literki, nawet przy niekorzystnym oświetleniu – a to oznacza mniej pomyłek. Perła może być trzymana w dłoniach podczas sprzedaży, pozwalając szybko, w dwóch ruchach, wystawić paragon jedną ręką. Dostępne są 4 przyciski „szybkiej sprzedaży”, którym można przyporządkować 8 dowolnych, z aż 3000 nazw, mieszczących się w pamięci kasy.

FAREX BURSZTYN

Bursztyn to kasa polecana szczególnie nowym przedsiębiorcom, małym punktom handlowym i usługowym. A to dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze oraz kompaktowym wymiarom. Bursztyn sprawi, że sprzedający będzie koncentrował się na Kliencie, a nie na wystawieniu paragonu, a samo urządzenie zajmie mało miejsca. Bursztyn wyposażony jest w pojemną pamięć pozwalającą na zapisanie do 3000 pozycji towarowych. Jest to przydatne firmom planującym zwiększanie asortymentu czy też zakresu usług. Najpopularniejsze towary i usługi można przyporządkować 8 pozycjom szybkiej sprzedaży, co oszczędza czas potrzebny do wystawienia paragonu.

FAREX TOPAZ

Topaz jest kompaktową, w pełni funkcjonalną drukarką fiskalną. Umożliwia drukowanie paragonów fiskalnych bez konieczności posiadania dedykowanej kasy fiskalnej. Pozwala to na komfortowe stosowanie posiadanego i znanego już oprogramowania sprzedażowo-magazynowego np. w przypadku rozszerzania działalności o sprzedaż detaliczną. Topaz posiada Homologację 2010, co poświadcza, że jest drukarką przygotowaną na wprowadzenie Euro, czyli jest to bezpieczna inwestycje na lata.

ELZAB MINI

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w terenie, idealna dla usługodawców i placówek handlowych o małym natężeniu ruchu i małej liczbie towarów.

ELZAB TETA

Specjalizowana kasa fiskalna przeznaczona do pracy w taksówkach. Służy do wystawiania paragonów, rejestrowania danych fiskalnych oraz drukowania raportów, zgodnie z wymogami MF.

ELZAB JOTA

ELZAB Jota to praktyczna kasa o niewielkich rozmiarach stanowiąca optymalne rozwiązanie dla placówek handlowych, a także usługowych o małym i średnim natężeniu ruchu oraz małej i średniej liczbie towarów. Polecana jest do punktów o ograniczonej powierzchni np. małych sklepów spożywczych, gastronomii, sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach.

ELZAB ALFA SUPER

Sprzedawane od 1997 r. popularne kasy z rodziny ELZAB Alfa są przeznaczone do pracy w placówkach handlowych i usługowych o średnim natężeniu ruchu i średniej liczbie towarów. Pracują jako pojedyncze stanowisko lub w sieci kilku stanowiskowej , z możliwością zarządzania przez komputer i program magazynowy. Kasy ELZAB Alfa są wytrzymałe i niezawodne, posiadają funkcje przyjazne użytkownikom.

ELZAB ALFA EXTRA

Sprzedawane od 1997 r. popularne kasy z rodziny ELZAB Alfa są przeznaczone do pracy w placówkach handlowych i usługowych o średnim natężeniu ruchu i średniej liczbie towarów. Pracują jako pojedyncze stanowisko lub w sieci kilku stanowiskowej, z możliwością zarządzania przez komputer i program magazynowy. Kasy ELZAB Alfa są wytrzymałe i niezawodne, posiadają funkcje przyjazne użytkownikom.ELZAB Alfa EXTRA posiada 2 mechanizmy termiczne CITIZEN, umożliwiające szybki i cichy wydruk 40 znaków w wierszu na papierze termicznym o szerokości 57mm.

ELZAB ECO

Kasa ELZAB Eco wykorzystuje najlepsze rozwiązania stosowane w urządzeniach fiskalnych marki ELZAB. Łączy rozwiniętą technologię i bogatą funkcjonalność z nowoczesną stylistykę. Dzięki niewielkim rozmiarom i rozbudowanym możliwościom ma uniwersalne zastosowanie.

p>ELZAB DELTA

 

ELZAB Delta jest kasą systemową adresowaną do placówek handlowych i supermarketów o dużym natężeniu ruchu i dużej liczbie towarów. Poszczególne modele różnią się pojemnością bazy towarowej (PLU) i opcjami wyposażenia (interfejs terminala płatniczego, interfejs LAN). ELZAB Delta z szeroką listą raportów, systemami lojalnościowymi, komfortową współpracą z wagami i skanerami jest kasą dla najbardziej wymagających klientów.

DRUKARKA FISKALNA ELZAB MERA

ELZAB Mera [kod: 00133] to pierwsza drukarka ELZAB dedykowana dla supermarketów i miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów i dłuższych niż standardowe rolek papieru. Dzięki dużej liczbie (200 tysięcy) obsługiwanych towarów drukarka ELZAB Mera może być używana w placówkach o największym asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie). Spełnia wszystkie wymagania, jakie stawia nowoczesny handel detaliczny i hurtowy.

DRUKARKA FISKALNA ELZAB MERA F

Dedykowana dla aptek. Wydruk paragonów, wycen leków i wyceny recepty a przy tym możliwość estetycznej aranżacji miejsca sprzedaży – niewielkie pole podstawy i złącza wyprowadzone od spodu obudowy, wyświetlacz graficzny z możliwością prezentowania logo firmy, reklam, haseł promocyjnych i imienin, złącza RS 232 i USB to cechy drukarki ELZAB Mera F dedykowanej dla klientów, którzy cenią funkcjonalność i nowoczesny design.

DRUKARKA FISKALNA ELZAB OMEGA

ELZAB Omega [kod: [00127] to jednobryłowa drukarka fiskalna szczególnie polecana do butików, sklepów odzieżowych, księgarń i salonów sprzedaży. Zastosowany w drukarce ELZAB Omega wyświetlacz znajduje się na górnej, skierowanej do klienta ścianie drukarki. Jego umiejscowienie można zmieniać w zależności od potrzeb (z lewej, z przodu i z prawej strony drukarki) tak, aby niezależnie od układu stanowiska kasowego, był on zawsze widoczny dla klienta.

DRUKARKA FISKALNA ELZAB OMEGA F

Dedykowana dla aptek. ELZAB Omega F [kod: 00129] to jednobryłowa drukarka fiskalna szczególnie powszechnie spotykana w aptekach. Zastosowany w drukarce ELZAB Omega F wyświetlacz znajduje się na górnej, skierowanej do klienta ścianie drukarki. Jego umiejscowienie można zmieniać w zależności od potrzeb (z lewej, z przodu i z prawej strony drukarki) tak, aby niezależnie od układu stanowiska kasowego, był on zawsze widoczny dla klienta.

Wagi elektroniczne

ELZAB Prima

Waga ELZAB Prima jest przeznaczona do współpracy z kasami fiskalnymi firmy ELZAB S.A. oraz z innymi kasami i urządzeniami wyposażonymi w interfejs szeregowy, w tym z drukarką ELZAB Eta. Może pracować również jako samodzielna waga ogólnego przeznaczenia. Przy pracy z kasami ELZAB Alfa, ELZAB Delta i ELZAB Jota nie ma potrzeby stosowania zasilania zewnętrznego. Waga ELZAB Prima posiada programowo definiowalny format protokołu komunikacyjnego, pozwalający na bezkonfliktową pracę z dowolnym istniejącym lub nowym typem kasy.

ELZAB Prima K

Waga elektroniczna ELZAB Prima K w wersji z wysięgnikiem jest dwudziałkową wagą kalkulacyjną realizującą wszystkie funkcje typowe dla tej grupy urządzeń, takie jak dokonanie dokładnego pomiaru masy oraz wyliczenie należności za zważony towar. Dodatkowo waga ELZAB Prima K posiada szereg cech i udogodnień, wyróżniających ją spośród szerokiej oferty rynkowej. Są nimi m.in.: * możliwość korzystania z bazy towarowej kasy rejestrującej we współpracy z kasami marki ELZAB oraz z bazy towarowej (32 510 PLU) zapisanej w pamięci wagi, * wytwarzanie za pomocą wagi pozycji sprzedaży dla towarów ważonych i nieważonych na kasach marki ELZAB, * przesyłanie wyniku ważenia w trybie emulacji kodu kreskowego. Jedną z podstawowych zalet wagi ELZAB Prima K jest łatwość ustawienia jej parametrów do współpracy z wybraną kasą marki ELZAB. Po wybraniu modelu kasy spośród wymienionych w menu wagi, waga „prowadzi” użytkownika przez kolejne etapy konfiguracji. Użytkownik nie musi znać poszczególnych parametrów, aby poprawnie skonfigurować wagę dla wybranego sposobu pracy, gdyż waga robi to samodzielnie. Istnieje także możliwość „ręcznej” konfiguracji wagi do współpracy z urządzeniami innych producentów. Waga ELZAB Prima K może pracować samodzielnie, a także z kasą rejestrującą lub komputerem. Istnieje również możliwość jednoczesnego podłączenia wagi ELZAB Prima K do kasy rejestrującej oraz komputera

Czytniki kodów

QuickScan L

Waga elektroniczna ELZAB Prima K w wersji z wysięgnikiem jest dwudziałkową wagą kalkulacyjną realizującą wszystkie funkcje typowe dla tej grupy urządzeń, takie jak dokonanie dokładnego pomiaru masy oraz wyliczenie należności za zważony towar. Dodatkowo waga ELZAB Prima K posiada szereg cech i udogodnień, wyróżniających ją spośród szerokiej oferty rynkowej. Są nimi m.in.: * możliwość korzystania z bazy towarowej kasy rejestrującej we współpracy z kasami marki ELZAB oraz z bazy towarowej (32 510 PLU) zapisanej w pamięci wagi, * wytwarzanie za pomocą wagi pozycji sprzedaży dla towarów ważonych i nieważonych na kasach marki ELZAB, * przesyłanie wyniku ważenia w trybie emulacji kodu kreskowego. Jedną z podstawowych zalet wagi ELZAB Prima K jest łatwość ustawienia jej parametrów do współpracy z wybraną kasą marki ELZAB. Po wybraniu modelu kasy spośród wymienionych w menu wagi, waga „prowadzi” użytkownika przez kolejne etapy konfiguracji. Użytkownik nie musi znać poszczególnych parametrów, aby poprawnie skonfigurować wagę dla wybranego sposobu pracy, gdyż waga robi to samodzielnie. Istnieje także możliwość „ręcznej” konfiguracji wagi do współpracy z urządzeniami innych producentów. Waga ELZAB Prima K może pracować samodzielnie, a także z kasą rejestrującą lub komputerem. Istnieje również możliwość jednoczesnego podłączenia wagi ELZAB Prima K do kasy rejestrującej oraz komputera

Magellan 1100i

Magellan 1100i – prezentacyjny czytnik typu area imager o kompaktowej konstrukcji i niewielkich wymiarach, idealny dla stanowisk kasowych o ograniczonej przestrzeni. Stabilna podstawka może być zamocowana do podłoża, a możliwość jej odchylania sprzyja odpowiedniemu ustawieniu w boksie kasowym. Czytnik może być też montowany bezpośrednio na ladzie. Opatentowana technologia Illumix pozwala na skanowanie kodów z ekranów świecących, takich jak ekrany komórkowe, czy ekrany komputerów, co pozwala na nowe zastosowania (np. sprzedaż biletów poprzez przesyłanie kodu na telefon komórkowy- rozwiązanie stosowane przez niektóre linie lotnicze) Najważniejsze cechy: * odczyt automatyczny, * brak elementów ruchomych (odporność na uszkodzenia), * bezbłędny odczyt kodów uszkodzonych, czy niewyraźnych, * stabilna podstawka z możliwością odchylania, * odczyt kodów 2D (opcja), * system potwierdzania odczytu GreenSpot (opcja), * możliwa wersja z przyciskiem umożliwiającym precyzyjne trafienie w kod.

Drukarki etykiet

GK420d

Magellan 1100i – prezentacyjny czytnik typu area imager o kompaktowej konstrukcji i niewielkich wymiarach, idealny dla stanowisk kasowych o ograniczonej przestrzeni. Stabilna podstawka może być zamocowana do podłoża, a możliwość jej odchylania sprzyja odpowiedniemu ustawieniu w boksie kasowym. Czytnik może być też montowany bezpośrednio na ladzie. Opatentowana technologia Illumix pozwala na skanowanie kodów z ekranów świecących, takich jak ekrany komórkowe, czy ekrany komputerów, co pozwala na nowe zastosowania (np. sprzedaż biletów poprzez przesyłanie kodu na telefon komórkowy- rozwiązanie stosowane przez niektóre linie lotnicze) Najważniejsze cechy: * odczyt automatyczny, * brak elementów ruchomych (odporność na uszkodzenia), * bezbłędny odczyt kodów uszkodzonych, czy niewyraźnych, * stabilna podstawka z możliwością odchylania, * odczyt kodów 2D (opcja), * system potwierdzania odczytu GreenSpot (opcja), * możliwa wersja z przyciskiem umożliwiającym precyzyjne trafienie w kod.

RL+

Sprawdzarka RL+ komunikuje się z komputerem i systemem zarządzającym z wykorzystaniem transmisji RS232. Model ten dedykowany jest do placówek, w których pracują kasy ELZAB (Delta, Eco, Alfa, Jota). Sprawdzarka RL+ korzysta z bazy towarowej, która znajduje się w pamięci sprawdzarki. Pojemność pamięci sprawdzarki RL+ wynosi 61,4 tys. PLU. Przygotowanie sprawdzarki do pracy polega na przesłaniu z programu zarządzającego do sprawdzarki towarów wraz z cenami. Każdorazowo, po dodaniu nowego towaru czy zmianie ceny w programie magazynowym, zaktualizowane dane muszą być przesłane do sprawdzarki cen ELZAB. Protokół wymiany danych zastosowany w sprawdzarce RL jest zgodny z protokołem kas ELZAB.

Odzyskiwanie danych

Całodobowe pogotowanie odzyskiwania danych jest dostępne cały czas.

Zadzwoń do nas na numer 886-006-154, lub wypełnij zgłoszenie, oddzwonimy do Ciebie.

Odzyskujemy dane z:

 • dysków twardych
 • pendrive
 • kart pamięci

Posiadamy nowoczesne labolatorim umożliwiające odzyskanie danych ze wszystkich typów dysków twardych (HDD) bez względu na system plików, typ dysku, producenta czy modelu.

Obsługa firm

Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingu informatycznego na terenie Wadowic, Krakowa, Zatora, Skawiny i okolic. Zakres działań jest zawsze dostosowywany do indywidualnych wymagań klienta.

 • Kompleksowa obsługa firm w zakresie IT
 • Projektowanie i wdrażanie sieci komputerowych
 • Kasy fiskalne i systemy sprzedaży
 • Systemy dozoru i alarmy
 • Tv Przemysłowa i monitorig
 • Serwis drukarek
 • Ekspresowa pomoc techniczna 24H
 • Stałe umowy bądz pojedyncze zlecenia

Usługi ekspansja zagraniczna: W obszarze ekspansji zagranicznej świadczymy usługi z zakresu: opracowania planów rozwoju eksportu; sporządzenia badań marketingowych rynków zagranicznych; opracowania dedykowanych baz danych potencjalnych partnerów handlowych na rynkach zagranicznych; wyszukania na rynkach zagranicznych potencjalnych partnerów handlowych zainteresowanych współpracą; organizacji spotkań z potencjalnymi partnerami handlowymi zainteresowanymi współpracą; sporządzenia strategii finansowania działalności eksportowej; sporządzenia strategii wprowadzenia nowych produktów na rynki zagraniczne.

Usługi marketingu tworzenie logotypów tworzenie stron internetowych realizacja kampanii marketingowej projektowanie i drukowanie materiałów reklamowych

Instalacje RTV/SAT

  Świadczymy kompleksowe usługi montażu instalacji RTV/SAT na terenie małopolski. Zakres działań jest zawsze dostosowywany do indywidualnych wymagań klienta.

  • Montaż i serwis instalacji RTV/DVBT/SAT.
  • Projektowanie i wdrażanie systemów RTV/SAT/DVBT/CCTV.
  • Systemy mutiswithowe.
  • Okablowanie strukturalne.