O firmie

Firma Siriusz powstała w 2007 roku. W pierwszych latach działalności przedsiębiorstwo nastawione było na usługi serwisowe, modernizację oraz sprzedaż komputerów dla klientów detalicznych. Dzięki wieloletnim doświadczeniu w branży komputerowej i współpracy z klientem firma osiągnęła swój główny priorytet - solidną i rzetelną obsługę. Rzetelność ta jest poparta licznymi certyfikatami. Kolejnym krokiem było wejście na rynek usług dla firm. Lista firm systematycznie powiększa się z roku na rok.

Siriusz stara się zapewnić optymalna obsługę klienta, kreując konkurencyjną cenę i wysoką jakość. Dzięki czemu nasza działalność rozwija się i buduje szerokie spektrum klientów, którzy są zadowoleni z jakości jaką oferujemy. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni jak i firmy.

Od stycznia 2010 roku firma Siriusz jest Autoryzowanym Dystrybutorem kas fiskalnych marki ELZAB oraz FAREX. Pozwoliło nam to na kompleksową obsługę naszych klientów oraz doprowadzilo do podpisania umowy dystrybucyjnej produktów INSERT.

W 2011 roku zdobyliśmy uprawienia pozwalające nam na montaż systemów alarmowych.

W 2013 roku uzyskaliśmy certyfikat NICE umożliwiające nam montaż oraz serwis gwaracyjny i pogwarancyjny automatyki tej firmy.

Od roku 2015 rozpoczęliśmy sprzedaż i montaż klimatyzacji firm Samsung i LG.