O naszej firmie

Firma SIRIUSZ powstała w 2007 roku. W pierwszych latach działalności przedsiębiorstwo nastawione było na usługi serwisowe, modernizację oraz sprzedaż komputerów dla klientów detalicznych. Dzięki wieloletnim doświadczeniu w branży komputerowej i współpracy z klientem firma osiągnęła swój główny priorytet – solidną i rzetelną obsługę. Rzetelność ta jest poparta licznymi certyfikatami. Kolejnym krokiem było wejście na rynek usług dla firm. Lista firm systematycznie powiększa się z roku na rok.

SIRIUSZ stara się zapewnić optymalna obsługę klienta, kreując konkurencyjną cenę i wysoką jakość. Dzięki czemu nasza działalność rozwija się i buduje szerokie spektrum klientów, którzy są zadowoleni z jakości jaką oferujemy. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni jak i firmy.

SIRIUSZ od ponad 10 lat specjalizuje się w dostarczaniu oraz montażu systemów automatyki budynków, klimatyzacji oraz niezawodnych i wydajnych instalacji fotowoltaicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte licznymi szkoleniami, dzięki któremu możemy realizować usługi na najwyższym poziomie. SIRIUSZ wykonał już setki projektów i montaży zarówno dla klientów prywatnych, firm oraz instytucji państwowych. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 

Call Now ButtonZADZWOŃ
Translate »